baner baner baner baner baner

Vítejte na strákách firmy Šikovný zedník!

Fasády - zateplovací systémy

Weber-Terranova

Zateplovací systém Weber-Terranova nabízí záruku na veškeré materiály zateplovacího systému a dále pak vysokou kvalitu jednotlivých komponent. Při použití tohoto systému při rekonstrukci je úspora nákladů na výtápění mezi 30 - 60% a také prodlužuje životnost fasády. Při použití na novostavbě pak sníží rizika kondenzace, omezení vzniku plísní a zateplená konstrukce lépe odolává povětrnostním vlivům.

Murexin

Kontaktní zateplovací systémy Murexin ESS se používají na dodatečné zateplení neprůsvitných častí obvodových plášťů existujících stavebních objektů a jako tepelná izolace neprůsvitných častí obvodových konstrukcí u novostaveb v oblasti bytové, občanské, průmyslové a individuální výstavby. Obvodový plášť může být z betonu, pórobetonu, cihelného zdiva nebo jiných materiálů s pevným povrchem fasádní plochy.

Baumit

Zateplovací systémy Baumit představují špičkovou kvalitu v evropském měřítku. Přináší výhody uživatelům obytných prostor, ale i realizátorům staveb. V zimě brání úniku nákladného tepla, v létě pak přehřátí obvodových zdí objektu a vnitřních prostor. Tím šetří náklady na energii pro vytápění během chladných období roku a náklady na klimatizaci v letních měsících.

Jubizol

Jubizol je univerzální fasádní tepelně izolační systém. Je možné ho aplikovat na staré i nové objekty jakéhokoliv účelu, použitelná je jak na drobných objektech, tak i na velkých blocích. Systém Jubizol se vyznačuje dlouhou životností a jednoduchou a levnou údržbou. Při správné aplikaci poskytuje JUB 10-letou záruku.